Gitaarbouwersmeeting 2023 op zaterdag 1 april in Veenendaal.

1 april 2023 - 00:00
Veenendaal

Zie: http://www.gitaarbouwersmeeting.org/GBM/

Gitaarbouwersmeeting 2023

Materialen, onderdelen, gereedschap, boeken, cursussen, lezingen en een hele reeks toffe zelfbouwprojecten

Voor en door gitaarbouwers
De gitaarbouwersmeeting is een evenement voor en door gitaarbouwers. Neus rond op de beursvloer, bewonder andermans gitaarprojecten op de expositie en schuif aan bij lezingen of workshops van interessante sprekers.

De Gitaarbouwersmeeting zal plaatsvinden op zaterdag 1 april 2023. Lees hieronder meer informatie over wat er te doen is op deze dag!

Locatie
Het evenement gaat plaatsvinden in het zalencentrum Aller Erf te Veenendaal. De beurs zal zich afspelen in de grote zaal. In de overige zalen zijn de expositie voor zelfbouwprojecten en de lezingen te vinden.

Expositie zelfbouwprojecten
Hier worden de mooiste instrumenten tentoongesteld. Er zitten altijd wel juweeltjes tussen. Doe inspiratie op of knoop een gesprek aan met een bouwer. Deelname aan de expositie is kosteloos. Je maakt als deelnemer kans op fraaie prijzen.
Op de vorige editie zijn 68 instrumenten tentoongesteld. Staat dit keer jouw instrument er ook bij?

Beurs
Je kan hier alles voor de gitaarbouw vinden. Van toonhout tot elektronica; van lak tot gereedschap. Maar ook complete gitaren en accessoires worden aangeboden.
Heb jij interesse om als standhouder deel te nemen aan de beurs?